Houtopslag staal - zwart - 10 formaten

358.50

Afmetingen houtopslag in mm’s (lxbxh) *

Dichte achterwand per type

Deel dit op:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Houtopslag staal / zwart

Zoek je een houtopslag gemaakt van staal in het zwart? Deze zijn verkrijgbaar in 7 verschillende formaten.
De zwarte kleur en het design zorgen voor een strakke, moderne look.

De houtopslag kan ook als afscheidingselement gebruikt worden. Ze zijn voorzien van afwateringsgaten in de bodemplaat.

U kan de houtopslag ook voorzien van speelse raamelementen in verschillende vormen.

 

ArtikelLengteBreedteHoogteKg
Houtopslag S1500385150034
Houtopslag S21000385100034
Houtopslag S31000385150042
Houtopslag S41500385150051
Houtopslag S51000385200051
Houtopslag S61500385200058
Houtopslag S7150038550034

Maatwerk houtopslag Staal

Wenst u een houtopslag in een bijzondere afmetingen? Geef ons uw afmetingen door en wij helpen u graag verder.

Andere opties:
• Wielen
• Gesloten rug
• Vensters
• Combinatie met schuttingpanelen

Technische Specificaties

  • Staal met Zinc primer
  • Materiaaldikte 2mm
  • Afwateringsgaten in bodem.
  • Hoge vorstbestendigheid
  • Natuurlijk materiaal

 

Zowel grote als kleine stukken hout kunnen mooi worden weggelegd in de houtopslag. Een mooie combinatie van functionaliteit en design in uw tuin.

Het houtopslagelement is eenvoudig te monteren en tegen alle weersinvloeden bestand. Onderaan zijn er gaatjes voorzien voor de afwatering.

Vaak hebben ze een dubbel doel. Als houtopslag, maar ook als mooie tuinafscheiding of schutting.

Voordelen

  • Geen bijzonder onderhoud van de houtopslag
  • Onderzijde voorzien van gaten voor afwatering
  • Combinatie van sterkte en duurzaamheid
  • Kan ook als schutting of bank gebruikt worden
  • Kunnen speelse elementen in worden toegevoegd
  • Cortenstaal past perfect in zowel moderne én klassieke tuinen
  • Ecologisch, want volledig recycleerbaar
  • UV- en Vorstbestending
  • Aanpasbaar naar individuele wensen
  • Met of zonder achterwand

Vragen en antwoorden

    Kan deze stalen opslag bevestigd worden aan een buitenmuur buiten? Hoe is de veiligheid met kinderen wat betreft omvalgevaar?
  1. 0 stemmen
    Q Kan deze stalen opslag bevestigd worden aan een buitenmuur buiten? Hoe is de veiligheid met kinde...... Lees verder Beantwoorden
    Gevraagd door Tinie Strijbos op 20 april 2021 22:42
    Beantwoord door admin

    Er zijn klanten die dit doen, deze pluggen de houtopslag aan de muur of schutting. Maar als de stabiliteit van de ondergrond voldoende is hoeft dit niet.

  2. mooie houtopslag. Ik vroeg mij af of jullie ook deze houtopslag bij een breedte van 500mm en een hoogte van 2000mm kan leveren.?
  3. 0 stemmen
    Q mooie houtopslag. Ik vroeg mij af of jullie ook deze houtopslag bij een breedte van 500mm en een ...... Lees verder Beantwoorden
    Gevraagd door Marcel Orth op 7 december 2020 22:30
    Beantwoord door admin

    Geen probleem!

  4. Houtopslag staal – zwart – 7 formaten €258.00 S4 1500x385x1500mm 51 kg + (€112.00) Kan dit model ook voorzien worden van wielen ?
  5. 0 stemmen
    Q Houtopslag staal – zwart – 7 formaten €258.00 S4 1500x385x1500mm 51 kg + (€112.00) Kan dit model ...... Lees verder Beantwoorden
    Gevraagd door moniek zaman op 21 november 2020 17:10
    Beantwoord door admin

    Dat kan zeker, maar wij adviseren dit om zelf te doen. 

    Dit omdat je deze wieltjes bij de bouwmarkt waarschijnlijk goedkoper kan verkrijgen dan bij ons. :-)

    Beantwoord door admin

    Dat kan zeker, maar wij adviseren dit om zelf te doen. 

    Dit omdat je deze wieltjes bij de bouwmarkt waarschijnlijk goedkoper kan verkrijgen dan via ons. :-)

  6. Heeft u de staal houtopslag zwart s6 Van Geroba op voorraad en kunnen we die eventueel in het echt zien bij u in wijk bij Aalburg .
  7. 0 stemmen
    Q Heeft u de staal houtopslag zwart s6 Van Geroba op voorraad en kunnen we die eventueel in het ech...... Lees verder Beantwoorden
    Gevraagd door Paul Aerns op 6 oktober 2020 12:26
    Beantwoord door admin

    We hebben als voorbeeld in het zwart de S5 100x385x200cm en de S2 100x385x100cm staan.

  8. Heeft u deze op voorraad en wat is de levertijd?
  9. 0 stemmen
    Q Heeft u deze op voorraad en wat is de levertijd? Beantwoorden
    Gevraagd door Esther Juffer op 23 juni 2020 13:30
    Beantwoord door admin

    De standaard stalen houtopslagen in het zwart zijn op dit moment op voorraad.

    De levertijd is gemiddeld 3 a 4 dagen.

Blijf op de hoogte bij een antwoord