Houtopslag staal – zwart – 7 formaten

258.00

Afmetingen houtopslag in mm’s *

Vergelijk
Artikelnummer: Geroba houtopslag staal-zwart Categorie:

Beschrijving

Houtopslag staal / zwart

Zoek je een houtopslag gemaakt van staal in het zwart? Deze zijn verkrijgbaar in 7 verschillende formaten.
De zwarte kleur en het design zorgen voor een strakke, moderne look.

De houtopslag kan ook als afscheidingselement gebruikt worden. Ze zijn voorzien van afwateringsgaten in de bodemplaat.

U kan de houtopslag ook voorzien van speelse raamelementen in verschillende vormen.

 

ArtikelLengteBreedteHoogteKg
Houtopslag S1500385150034
Houtopslag S21000385100034
Houtopslag S31000385150042
Houtopslag S41500385150051
Houtopslag S51000385200051
Houtopslag S61500385200058
Houtopslag S7150038550034

Maatwerk houtopslag Staal

Wenst u een houtopslag in een bijzondere afmetingen? Geef ons uw afmetingen door en wij helpen u graag verder.

Andere opties:
• Wielen
• Gesloten rug
• Vensters
• Combinatie met schuttingpanelen

Technische Specificaties

  • Staal met Zinc primer
  • Materiaaldikte 2mm
  • Afwateringsgaten in bodem.
  • Hoge vorstbestendigheid
  • Natuurlijk materiaal

 

Zowel grote als kleine stukken hout kunnen mooi worden weggelegd in de houtopslag. Een mooie combinatie van functionaliteit en design in uw tuin.

Het houtopslagelement is eenvoudig te monteren en tegen alle weersinvloeden bestand. Onderaan zijn er gaatjes voorzien voor de afwatering.

Vaak hebben ze een dubbel doel. Als houtopslag, maar ook als mooie tuinafscheiding of schutting.

Voordelen

  • Geen bijzonder onderhoud van de houtopslag
  • Onderzijde voorzien van gaten voor afwatering
  • Combinatie van sterkte en duurzaamheid
  • Kan ook als schutting of bank gebruikt worden
  • Kunnen speelse elementen in worden toegevoegd
  • Cortenstaal past perfect in zowel moderne én klassieke tuinen
  • Ecologisch, want volledig recycleerbaar
  • UV- en Vorstbestending
  • Aanpasbaar naar individuele wensen
  • Met of zonder achterwand

Extra informatie

Productsoort

Houtopslag

Materiaal keuze

Staal

Plaatsing staand/hangend

Staand

Houtopslag geïntegreerd ja/nee

Ja

Merken

Geroba

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Houtopslag staal – zwart – 7 formaten” te beoordelen

Vragen en antwoorden

  1. 0 stemmen
    Er zijn nog geen antwoorden op deze vraag Beantwoorden
  2. 0 stemmen
    Er zijn nog geen antwoorden op deze vraag Beantwoorden
  3. 0 stemmen
    Beantwoord door admin

    Dat kan zeker, maar wij adviseren dit om zelf te doen. 

    Dit omdat je deze wieltjes bij de bouwmarkt waarschijnlijk goedkoper kan verkrijgen dan via ons. :-)

  4. 0 stemmen
    Beantwoord door admin

    We hebben als voorbeeld in het zwart de S5 100x385x200cm en de S2 100x385x100cm staan.

  5. 0 stemmen
    Q Heeft u deze op voorraad en wat is de levertijd? Beantwoorden
    Gevraagd door Esther Juffer op 23 juni 2020 13:30
    Beantwoord door admin

    De standaard stalen houtopslagen in het zwart zijn op dit moment op voorraad.

    De levertijd is gemiddeld 3 a 4 dagen.

  6. 0 stemmen
    Q Heeft u deze op voorraad bewateren is de levertijd?
    Gevraagd door Esther Juffer op 23 juni 2020 13:28
    Er zijn nog geen antwoorden op deze vraag Beantwoorden

Blijf op de hoogte bij een antwoord
0