Houtopslag staal - zwart - 10 formaten

399.00

Afmetingen houtopslag in mm’s (lxbxh) *

Dichte achterwand per type

Deel dit op:

Stalen houtopslag buiten

Zoek je een houtopslag gemaakt van staal in het zwart? Deze houtopslag voor buiten is verkrijgbaar in 7 verschillende formaten. De zwarte kleur en het design zorgen voor een strakke, moderne look.

 

De houtopslag kan ook als afscheidingselement gebruikt worden. Ze zijn voorzien van afwateringsgaten in de bodemplaat. U kunt deze houtopslag geschikt voor buitengebruik is tevens voorzien van speelse raamelementen in verschillende vormen.

 

ArtikelLengteBreedteHoogteKg
Houtopslag S1500385150034
Houtopslag S21000385100034
Houtopslag S31000385150042
Houtopslag S41500385150051
Houtopslag S51000385200051
Houtopslag S61500385200058
Houtopslag S7150038550034

Maatwerk houtopslag Staal

Deze houtopslag kunnen wij geheel op maat leveren, zodat u de opslag buiten in uw tuin kunt plaatsen precies waar deze het beste past. Wenst u een houtopslag in een bijzondere afmetingen? Geef ons uw afmetingen door en wij helpen u graag verder.

 

Andere opties:

  • Wielen
  • Gesloten rug
  • Vensters
  • Combinatie met schuttingpanelen

Specificaties houtopslag buiten

  • Staal met Zinc primer
  • Materiaaldikte 2mm
  • Afwateringsgaten in bodem.
  • Hoge vorstbestendigheid
  • Natuurlijk materiaal

Buitengebruik

Deze houtopslag staal is geschikt voor buiten en geeft een fraaie functionele invulling in uw tuin. Zowel grote als kleine stukken hout kunnen mooi worden weggelegd in de houtopslag. Een mooie combinatie van functionaliteit en design in uw tuin.

Het houtopslag element is eenvoudig te monteren en tegen alle weersinvloeden bestand. Onderaan zijn er gaatjes voorzien voor de afwatering. Vaak hebben ze een dubbel doel. Als houtopslag, maar ook als mooie tuinafscheiding of schutting. Dé ideale houtopslag voor buiten!

Voordelen van de stalen houtopslag

  • Geen bijzonder onderhoud van de houtopslag
  • Onderzijde voorzien van gaten voor afwatering
  • Combinatie van sterkte en duurzaamheid
  • Kan ook als schutting of bank gebruikt worden
  • Kunnen speelse elementen in worden toegevoegd
  • Cortenstaal past perfect in zowel moderne én klassieke tuinen
  • Ecologisch, want volledig recycleerbaar
  • UV- en Vorstbestending
  • Aanpasbaar naar individuele wensen
  • Met of zonder achterwand

Nog meer cortenstaal houtopslag inspiratie nodig?

Lees hier meer informatie over onze cortenstaal houtopslag.

Vragen en antwoorden

    Hello, did you know that there are 241,120 internet directories in the world. These websites are what drive traffic to YOUR business. Want more traffic? Want more Sales? We can help - today. Your website zitteninjetuin.nl is listed in only 52 of these directories. Get more traffic for your Bonaire audience. Our automated system adds your website to all of the directories. You can find it here: getlisted.directory/zitteninjetuin.nl Act today, and we will expedite your listings and waive the processing charge! We have a special going on. Use "FRIENDS" on checkout for a 50% discount valid today.
  1. 0 stemmen
    Q Hello, did you know that there are 241,120 internet directories in the world. These websites are ...... Lees verder
    Gevraagd door Sue Handcock op 12 juli 2022 16:25
    Er zijn nog geen antwoorden op deze vraag Beantwoorden
  2. Hello! I see your page on IG https://www.instagram.com/zitteninjetuin - love it! Question, do you have products that you sell yourself? Target Your Competitors IF Followers and Grow Your IG / Store / Sales! That's right. We can send you a list of your biggest competitors followers for you to market to! Looking for a fast way to scale your followers or sales? Target your followers and your competitors with a quick email or text message. Tell us the IG account you want, we will build a CSV file that will have some emails, phones and contacts for all followers. https://cutt.ly/getfollowers
  3. 0 stemmen
    Q Hello! I see your page on IG https://www.instagram.com/zitteninjetuin - love it! Question, do you...... Lees verder
    Gevraagd door Donald Bullard op 27 juni 2022 20:28
    Er zijn nog geen antwoorden op deze vraag Beantwoorden
  4. Ik ben mogelijk geinteresseerd in een zwart stalen houtopslag van 120x200 meter, met afwateringsgaten in de korte kant. Kunt u mij vertellen wat daarvan de prijsen de levertijd is?
  5. 0 stemmen
    Q Ik ben mogelijk geinteresseerd in een zwart stalen houtopslag van 120x200 meter, met afwateringsg...... Lees verder
    Gevraagd door Natascha Leemans op 25 januari 2022 21:44
    Er zijn nog geen antwoorden op deze vraag Beantwoorden
  6. Hallo, Wij zoeken een mooie houtopslag, wij stoken behoorlijk veel en zag uw producten via marktplaats. Wij zoeken iets met een bepaalde afmeting, nl. 90 cm breedte en hoogte 210 cm Zouden jullie deze ook kunnen leveren? En zo ja wat kost en het? en wat is de levertijd? En hebben jullie ook dat staal wat bruin wordt en minder opvalt in de tuin? Graag uw reactie, alvast dank.
  7. 0 stemmen
    Q Hallo, Wij zoeken een mooie houtopslag, wij stoken behoorlijk veel en zag uw producten via marktp...... Lees verder
    Gevraagd door Karen de Bruijn op 9 januari 2022 21:41
    Er zijn nog geen antwoorden op deze vraag Beantwoorden
  8. beste, ik zou er 2 kunnen plaatsen van 150cm breed. Maar de hoogte liever 180cm en diepte toch zeker 45cm. Kan dat? Zoja wat zou de prijs zijn. En is er optioneel een dakje mogelijk?
  9. 0 stemmen
    Q beste, ik zou er 2 kunnen plaatsen van 150cm breed. Maar de hoogte liever 180cm en diepte toch ze...... Lees verder
    Gevraagd door Barbara op 1 december 2021 17:18
    Er zijn nog geen antwoorden op deze vraag Beantwoorden
  10. Wat is momentee de levertijd van de cortenstalen houtopslagen?
  11. 0 stemmen
    Q Wat is momentee de levertijd van de cortenstalen houtopslagen?
    Gevraagd door Michiel op 22 november 2021 18:54
    Er zijn nog geen antwoorden op deze vraag Beantwoorden
  12. Kan deze stalen opslag bevestigd worden aan een buitenmuur buiten? Hoe is de veiligheid met kinderen wat betreft omvalgevaar?
  13. 0 stemmen
    Q Kan deze stalen opslag bevestigd worden aan een buitenmuur buiten? Hoe is de veiligheid met kinde...... Lees verder Beantwoorden
    Gevraagd door Tinie Strijbos op 20 april 2021 22:42
    Beantwoord door admin

    Er zijn klanten die dit doen, deze pluggen de houtopslag aan de muur of schutting. Maar als de stabiliteit van de ondergrond voldoende is hoeft dit niet.

  14. mooie houtopslag. Ik vroeg mij af of jullie ook deze houtopslag bij een breedte van 500mm en een hoogte van 2000mm kan leveren.?
  15. 0 stemmen
    Q mooie houtopslag. Ik vroeg mij af of jullie ook deze houtopslag bij een breedte van 500mm en een ...... Lees verder Beantwoorden
    Gevraagd door Marcel Orth op 7 december 2020 22:30
    Beantwoord door admin

    Geen probleem!

  16. Houtopslag staal – zwart – 7 formaten €258.00 S4 1500x385x1500mm 51 kg + (€112.00) Kan dit model ook voorzien worden van wielen ?
  17. 0 stemmen
    Q Houtopslag staal – zwart – 7 formaten €258.00 S4 1500x385x1500mm 51 kg + (€112.00) Kan dit model ...... Lees verder Beantwoorden
    Gevraagd door moniek zaman op 21 november 2020 17:10
    Beantwoord door admin

    Dat kan zeker, maar wij adviseren dit om zelf te doen. 

    Dit omdat je deze wieltjes bij de bouwmarkt waarschijnlijk goedkoper kan verkrijgen dan bij ons. :-)

    Beantwoord door admin

    Dat kan zeker, maar wij adviseren dit om zelf te doen. 

    Dit omdat je deze wieltjes bij de bouwmarkt waarschijnlijk goedkoper kan verkrijgen dan via ons. :-)

  18. Heeft u de staal houtopslag zwart s6 Van Geroba op voorraad en kunnen we die eventueel in het echt zien bij u in wijk bij Aalburg .
  19. 0 stemmen
    Q Heeft u de staal houtopslag zwart s6 Van Geroba op voorraad en kunnen we die eventueel in het ech...... Lees verder Beantwoorden
    Gevraagd door Paul Aerns op 6 oktober 2020 12:26
    Beantwoord door admin

    We hebben als voorbeeld in het zwart de S5 100x385x200cm en de S2 100x385x100cm staan.

  20. Heeft u deze op voorraad en wat is de levertijd?
  21. 0 stemmen
    Q Heeft u deze op voorraad en wat is de levertijd? Beantwoorden
    Gevraagd door Esther Juffer op 23 juni 2020 13:30
    Beantwoord door admin

    De standaard stalen houtopslagen in het zwart zijn op dit moment op voorraad.

    De levertijd is gemiddeld 3 a 4 dagen.

Blijf op de hoogte bij een antwoord