Cortenstaal Houtopslag – 7 formaten

219.00

Afmetingen houtopslag in mm’s *

Vergelijk
Artikelnummer: Geroba cortenstaal houtopslag Categorie:

Beschrijving

Cortenstaal Houtopslag

Zoek je een Cortenstaal houtopslag? Deze zijn verkrijgbaar in 7 verschillende formaten.
Het hout en het cortenstaal geven een mooie, natuurlijke kleurencombinatie. De houtopslag kan ook als afscheidingselement gebruikt worden. Ze zijn voorzien van afwateringsgaten in de bodemplaat.

U kan de houtopslag ook voorzien van speelse raamelementen in verschillende vormen.

 

ArtikelLengteBreedteHoogteKg
Houtopslag C1500385150034
Houtopslag C21000385100034
Houtopslag C31000385150042
Houtopslag C41500385150051
Houtopslag C51000385200051
Houtopslag C61500385200058
Houtopslag C7150038550034

Maatwerk cortenstaal houtopslag

Wenst u een houtopslag in een bijzondere afmetingen? Geef ons uw afmetingen door en wij helpen u graag verder.

Andere opties:
• Wielen
• Gesloten rug
• Vensters
• Combinatie met schuttingpanelen

Technische Specificaties

  • Cortenstaal (niet-geoxideerd geleverd)
  • Materiaaldikte 2mm
  • Afwateringsgaten in bodem.
  • Hoge vorstbestendigheid
  • Natuurlijk materiaal

Een houtopslag in Cortenstaal geeft uw tuin extra kleur. De houtopslag kan apart worden geleverd, maar ook in combinatie met een zichtwand.

Zowel grote als kleine stukken hout kunnen mooi worden weggelegd in de houtopslag. Een mooie combinatie van functionaliteit en design in uw tuin.

Het houtopslagelement is eenvoudig te monteren en tegen alle weersinvloeden bestand. Onderaan zijn er gaatjes voorzien voor de afwatering.

Vaak hebben ze een dubbel doel. Als houtopslag, maar ook als mooie tuinafscheiding of schutting.

Voordelen

  • Geen bijzonder onderhoud van de houtopslag
  • Onderzijde voorzien van gaten voor afwatering
  • Combinatie van sterkte en duurzaamheid
  • Kan ook als schutting of bank gebruikt worden
  • Kunnen speelse elementen in worden toegevoegd
  • Cortenstaal past perfect in zowel moderne én klassieke tuinen
  • Ecologisch, want volledig recycleerbaar
  • Cortenstaal klasse A
  • UV- en Vorstbestending
  • Aanpasbaar naar individuele wensen
  • Met of zonder achterwand

Extra informatie

Productsoort

Houtopslag

Materiaal keuze

Cortenstaal

Plaatsing staand/hangend

Staand

Houtopslag geïntegreerd ja/nee

Ja

Merken

Geroba

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Cortenstaal Houtopslag – 7 formaten” te beoordelen

Vragen en antwoorden

Er zijn nog geen vragen. Wees de eerste om een ​​vraag over dit product te stellen.

Blijf op de hoogte bij een antwoord
0