Cortenstaal Houtopslag - 10 formaten

299.00

Afmetingen houtopslag in mm’s (lxbxh) *

Dichte achterwand per type

Uitsparingen

Deel dit op:

Zitteninjetuin.nl heet een ruime keuze aan Cortenstaal houtopslagen variërend van 50cm tot 200cm breed om je tuin compleet te maken.  Cortenstaal houtopslagen worden ook gebruikt als extra sfeer element in je tuin of juist gewoon als een  praktisch en duurzame opslag voor je openhaard- of tuinhout. Ook worden de houtopslagen gebruikt voor een tuinafscheiding of juist om extra diepte of kamers in je tuin te creëren door deze naast je terras of pad te plaatsen.

Cortenstaal Houtopslag verkrijgbaar in 10 formaten

Onze cortenstaal houtopslag is leverbaar in 10 verschillende formaten. De kleinste versie is 50 cm hoog en 150cm breed, de grootste in onze ruime keuze is 200cm breed en 150cm hoog. Standaard zijn de Cortenstaal houtopslagen 38,5cm breed met aan de voor- en achterkant een omgezette zet-rand van 5 cm, ook hebben wij in de bodem diverse gaten voor de afwatering aangebracht. Voor onze Cortenstaal producten gebruiken wij altijd A-kwaliteit 2mm dik Cortenstaal plaatwerk.

De houtopslag wordt staalkleurig en volledig gelast in 1 geheel gratis thuisbezorgd door Zitteninjetuin.nl. Na verloop van enkele weken zal de houtopslag de Cortenstaal roest kleur krijgen.

Wij hebben als extra optie ook de keuze om te kiezen voor een houtopslag met een dichte  Cortenstaal achterwand. Deze keuze kunt u maken tijdens het bestellen van de gewenste Cortenstaal houtopslag in onze webwinkel Zitteninejtuin.nl

 

ArtikelLengteBreedteHoogteKg
Houtopslag C1500385150034
Houtopslag C21000385100034
Houtopslag C31000385150042
Houtopslag C41500385150051
Houtopslag C51000385200051
Houtopslag C61500385200058
Houtopslag C7150038550034
Houtopslag C81500385100042
Houtopslag C92000385150058
Houtopslag HC1150038550040

Fraaie praktische toevoeging voor uw tuin

Cortenstaal en hout zijn een perfecte match! De combinatie van de fraaie roestkleur met houtblokken is een prachtige toevoeging aan uw tuin. Deze houtopslag beschikt over afwateringsgaten in de bodemplaat, waardoor regenwater weg kan lopen. Ook ideaal te gebruiken als scheidingselement.

Tip: voorzie uw houtopslag ook van leuke raamelementen. Deze zijn te verkrijgen in diverse modellen.

Maatwerk cortenstaal houtopslag

Wenst u een houtopslag in een bijzondere afmetingen? Geef ons uw afmetingen door en wij helpen u graag verder. Zitteninjetuin kan maatwerk Cortenstaal houtopslagen aanbieden als je je afmeting die je graag zou willen er niet bijstaat. Vraag dit aan ons en wij zullen een vrijblijvende offerte voor je klaarmaken.

Andere opties:
• Wielen
• Gesloten rug
• Vensters
• Combinatie met schuttingpanelen

Vele toepassingen dankzij onderhoudsvriendelijk materiaal

Cortenstaal krijgt een mooie natuurlijke roestbruine uitstraling, vandaar dat Cortenstaal in heel veel producten zoals kunstwerken, scheepsbouw, constructies en natuurlijk ook in tuinen wordt gebruikt.

Cor-ten-staal heeft zijn naam te danken aan deze uitleg: COR staat voor corrosiebestending, TEN staat voor treksterkte van deze metaalsoort. Het zegt voldoende dat Cortenstaal dus in veel bedrijfstakken wordt ingezet als onverwoestbaar materiaal. Daardoor heeft Cortenstaal geen vast onderhoud nodig en kan dus direct en heel onderhoudsvriendelijk en onbezorgd in je tuin geplaatst worden.

Wat is cortenstaal precies?

Cortenstaal is een roestkleurig staal. Het bestaat uit een mix van diverse metalen.

Cortenstaal geeft een fraaie unieke uitstraling aan buitenruimten, zoals tuinen, parken en openbare plaatsen. Bovendien heeft dit metaal weinig te lijden onder weerselementen, waardoor de mooie bruine kleur behouden blijft. In veel kunst en architectuur zie je cortenstaal terugkomen. Maar ook voor plantenbakken in tuinen of openbare buitenruimten wordt cortenstaal regelmatig toegepast.

Bijzonder leuk om een cortenstaal houtopslag te hebben dus!

Voordelen

  • Geen bijzonder onderhoud van de houtopslag
  • Onderzijde voorzien van gaten voor afwatering
  • Combinatie van sterkte en duurzaamheid
  • Kan ook als schutting of bank gebruikt worden
  • Kunnen speelse elementen in worden toegevoegd
  • Cortenstaal past perfect in zowel moderne én klassieke tuinen
  • Ecologisch, want volledig recycleerbaar
  • Cortenstaal klasse A
  • UV- en Vorstbestending
  • Aanpasbaar naar individuele wensen
  • Met of zonder achterwand

Geeft Cortenstaal af?

In het begin van het roestproces (ook wel oxidatie proces) van Cortenstaal kan het roestwater afgeven. Dus houdt hier wel rekening mee als je de Cortenstaal houtopslag bijvoorbeeld op keramische tegels wilt plaatsen. Hier kunnen dan vlekken op ontstaan. Wanneer het product volledig is ‘verroest’ zal deze nets meer afgeven.

Het roestproces ontstaat direct als het staal met de buitenlucht in aanraking is gekomen en zal door de tijd heen tot ongeveer 1 jaar tot 2 jaar volledig zijn ‘uitgeroest’. De snelheid hiervan is afhankelijk van de weersinvloeden en luchtvochtigheid van de omgeving.

Je kunt dit proces versnellen, maar de praktijk wijst uit dat als je de natuur zijn gang laat gaan dit het mooiste resultaat geeft. Wil je het toch versnellen? Vraag naar onze tips hiervoor.

Hebben jullie ook andere houtopslagen?

Wij hebben dezelfde houtopslagen in het cortenstaal ook in het staal met in zwarte Zinc coating daarop gecoat. Deze staal zwarte houtopslagen geven een hele strakke en industriële uitstraling in je tuin. Dus als je geen Cortenstaal houtopslag zoekt is dit misschien een goed  alternatief.

Verder hebben wij nog veel meer varianten van houtopslagen zoals Cortenstaal gecombineerd met eiken staanders,  een Cortenstaal houtopslag als honingraat is ook mogelijk, deze is volledig modulair en te stapelen zoals je zelf wilt. Zelfs een houtopslag gecombineerd als tafel voor bij je BBQ of zitbank met een houten zitgedeelte is mogelijk.

Vragen en antwoorden

    hoeveel kuub kun je ongeveer kwijt in een Houtopslag C6 1500 385 2000
  1. 0 stemmen
    Q hoeveel kuub kun je ongeveer kwijt in een Houtopslag C6 1500 385 2000
    Gevraagd door Gonnie op 26 juni 2022 21:45
    Er zijn nog geen antwoorden op deze vraag Beantwoorden
  2. Wij wonen in Noord Frankrijk, is zelf monteren een optie zodat vervoer erheen eenvoudig wordt? Of leveren jullie ook daar?
  3. 0 stemmen
    Q Wij wonen in Noord Frankrijk, is zelf monteren een optie zodat vervoer erheen eenvoudig wordt? Of...... Lees verder
    Gevraagd door Ger op 15 maart 2022 19:22
    Er zijn nog geen antwoorden op deze vraag Beantwoorden
  4. Beste , Maken jullie ook 500x400x1800 mm houtopslag van cortenstaal . 50 cm breed / 40cm diep en 1,80 m hoog . De achterwand mag open zijn , maar een prijsopgaaf met achterwand is zeker een optie. Met vriendelijke groet , Jos Sijl
  5. 0 stemmen
    Q Beste , Maken jullie ook 500x400x1800 mm houtopslag van cortenstaal . 50 cm breed / 40cm diep en ...... Lees verder
    Gevraagd door Jos Sijl op 30 januari 2022 16:16
    Er zijn nog geen antwoorden op deze vraag Beantwoorden
  6. is het mogelijk om de kast (bijvoorbeeld 100 x 100 cm of 50 x 100 cm) te voorzien van een of twee deuren?
  7. 0 stemmen
    Q is het mogelijk om de kast (bijvoorbeeld 100 x 100 cm of 50 x 100 cm) te voorzien van een of twee...... Lees verder Beantwoorden
    Gevraagd door leon op 8 november 2021 12:19
    Beantwoord door admin

    Maatwerk is geen probleem.

  8. Wat is de levertijd voor een C6 houtopslag? Mhgr Frank
  9. 0 stemmen
    Q Wat is de levertijd voor een C6 houtopslag? Mhgr Frank Beantwoorden
    Gevraagd door Frank Oort op 23 mei 2021 18:09
    Beantwoord door admin

    Als ze op voorraad zijn 3 tot 4 werkdagen, anders laten wij dit altijd weten.

  10. Als ik kies voor de C6 van de cortenstaal houtopslag dan geeft hij aan 130 euro voor accessoires, wat wordt daarmee bedoeld?
  11. 0 stemmen
    Q Als ik kies voor de C6 van de cortenstaal houtopslag dan geeft hij aan 130 euro voor accessoires,...... Lees verder Beantwoorden
    Gevraagd door Agnes op 15 mei 2021 09:44
    Beantwoord door admin

    We beginnen met de prijs van de goedkoopste uitvoering, hoe groter dan wordt prijs ook automatisch aangepast.

  12. Beste lezer, ik heb een vraag over de houtopslag. Graag zou willen weten wat de koste is om de achterkant gesloten te maken. En hoe ik dit zou kunnen aangeven. Alvast bedankt
  13. 0 stemmen
    Q Beste lezer, ik heb een vraag over de houtopslag. Graag zou willen weten wat de koste is om de ac...... Lees verder Beantwoorden
    Gevraagd door Gertjan Farla op 27 september 2020 20:32
    Beantwoord door admin

    Ja, dit is zeker mogelijk.

Blijf op de hoogte bij een antwoord