Cortenstaal Sokkel C6 – 500x500x1000mm (LxBxH)

269.00

Deel dit op:

SOKAL is een cortenstaal sokkel en ideaal om een mooi element te etaleren in uw tuin. Ze zijn verkrijgbaar in 6 verschillende formaten.

Waarom een Cortenstaal Sokkel

Met de sokkels kan op een mooie manier uw kunstwerken presenteren en dit alle seizoenen rond. U kan er een plantenbak, vuurschaal, vaas of andere element op plaatsen. Cortenstaal is uitermate geschikt voor buitengebruik.

Het is weersbestendig en u de sokkels hebben geen onderhoud nodig.

 

Cortenstaal

ArtikelLengteBreedteHoogteKg
SOKC130030050013
SOKC230030070017
SOKC330030090020
SOKC440040080026
SOKC5400400100031
SOKC6500500100039

 

Beschrijving Cortenstaal Sokkel

De sokkels uit Cortenstaal zijn verkrijgbaar in 2 varianten. Een gesloten en een open variant in U-vorm. Ideaal om een mooi element te etaleren in uw tuin.

Met de sokkels kan je op een mooie manier uw kunstwerken, bloembak  of ander soort elementen presenteren. U kan er ook een plantenbak of vuurschaal op plaatsen.

Vragen en antwoorden

Er zijn nog geen vragen, wees de eerste om iets voor dit product te vragen.