Cortenstaal Sokkel C3 – 300x300x900mm (LxBxH)

169.00

Deel dit op:

SOKAL is een cortenstaal sokkel en ideaal om een mooi element te etaleren in uw tuin. Ze zijn verkrijgbaar in 6 verschillende formaten.

Waarom een Cortenstaal Sokkel

Met de sokkels kan op een mooie manier uw kunstwerken presenteren en dit alle seizoenen rond. U kan er een plantenbak, vuurschaal, vaas of andere element op plaatsen. Cortenstaal is uitermate geschikt voor buitengebruik.

Het is weersbestendig en u de sokkels hebben geen onderhoud nodig.

 

Cortenstaal

ArtikelLengteBreedteHoogteKg
SOKC130030050013
SOKC230030070017
SOKC330030090020
SOKC440040080026
SOKC5400400100031
SOKC6500500100039

 

Beschrijving Cortenstaal Sokkel

De sokkels uit Cortenstaal zijn verkrijgbaar in 2 varianten. Een gesloten en een open variant in U-vorm. Ideaal om een mooi element te etaleren in uw tuin.

Met de sokkels kan je op een mooie manier uw kunstwerken, bloembak  of ander soort elementen presenteren. U kan er ook een plantenbak of vuurschaal op plaatsen.

Vragen en antwoorden

Er zijn nog geen vragen, wees de eerste om iets voor dit product te vragen.

Blijf op de hoogte bij een antwoord