Cortenstaal Sokkel U-vorm C6 – 500x500x1000mm (LxBxH)

349.00

Deel dit op:

SOKAL is een cortenstaal sokkel en ideaal om een mooi element te etaleren in uw tuin. Ze zijn verkrijgbaar in 6 verschillende formaten.

Waarom een Cortenstaal Sokkel

Met de sokkels kan op een mooie manier uw kunstwerken presenteren en dit alle seizoenen rond. U kan er een plantenbak, vuurschaal, vaas of andere element op plaatsen. Cortenstaal is uitermate geschikt voor buitengebruik.

Het is weersbestendig en u de sokkels hebben geen onderhoud nodig.

 

Cortenstaal

ArtikelLengteBreedteHoogteKg
SOKUC130030050017
SOKUC230030070022
SOKUC330030090027
SOKUC440040080030
SOKUC5400400100035
SOKUC6500500100044

 

Beschrijving Cortenstaal Sokkel U-vorm

De sokkels uit Cortenstaal zijn verkrijgbaar in 2 varianten. Een gesloten en een open variant in U-vorm. Ideaal om een mooi element te etaleren in uw tuin.

Met de sokkels kan je op een mooie manier uw kunstwerken, bloembak  of ander soort elementen presenteren. U kan er ook een plantenbak of vuurschaal op plaatsen.

 

In de sokkel met U-vorm kan u ook mooi hout wegstapelen. Zoekt u andere mogelijkheden voor het stapelen van brandhout dan kan u ook een cortenstaal houtopslag in de uw tuin plaatsen.

 

Voordelen Cortenstaal Sokkel U-vorm

  • Oneindige mogelijkheden
  • Geen bijzonder onderhoud van de sokkels
  • Combinatie van sterkte en duurzaamheid
  • Cortenstaal past perfect in zowel moderne én klassieke tuinen
  • Ecologisch, want volledig recycleerbaar
  • Cortenstaal klasse A
  • UV- en Vorstbestending

Vragen en antwoorden

Er zijn nog geen vragen, wees de eerste om iets voor dit product te vragen.

Blijf op de hoogte bij een antwoord