Cortenstaal ronde plantenbakken Ronda - 7 varianten

224.95

Model *

Deel dit op:

Cortenstaal ronde plantenbakken Ronda – 7 varianten

Ronda is een reeks van ronde Cortenstaal plantenbakken. Deze plantenbakken zijn beschikbaar in verschillende vormen en formaten.

 

Waarom een Cortenstaal plantenbak kiezen?

Alle plantenbakken zijn vakkundig gelast uit platen van 2mm dik cortenstaal. Ze zijn voorzien van een bodem met afwateringsgaten en staan op pootjes van 15mm. De bovenkant is 50mm omgeplooid. Aan de binnenkant zijn de bakken voorzien van verstevigingsribben. De bakken kunnen vrijwel altijd uit voorraad geleverd worden. Ook plantenbakken zonder bodem zijn op korte termijn beschikbaar.

Zoekt u Cortenstaal bloembakken in een andere afmeting, volledig op maat. Neem dan contact op voor een offerte voor een maatwerk bloembak.

Cortenstaal ronde plantenbak afmetingen:

ArtikelLengteHoogteKg
RondaB1120080070
RondaB3100080055
RondaB680080045
RondaB760060026
RondaB8350100023
RondaB935080015

Wenst u een maatwerk afmeting? Geen probleem!

Daarnaast zijn nog veel andere maatwerkmogelijkheden:

  • Wielen
  • Verhoogde bodem

Cortenstaal ronde plantenbak

Ronde, vierkante, rechthoekige, conische, grote of kleine plantenbakken? Wij bieden u een ruime keuze aan van Cortenstaal bloembakken in standaardafmetingen.  Onze  plantenbakken kunnen standaard geleverd worden met of zonder bodem. Met bodem hebben de plantenbakken  pootjes van 15mm en deze voorzien van  afwateringsgaten.

Wenst u een bijzondere vorm?  Wenst u een speciale afmeting. Vraag het ons en wij bezorgen u een offerte voor een ronde cortenstaal plantenbak in Cortenstaal op maat.

Technische specificaties Cortenstaal plantenbak rond

  • Cortenstaal (niet-geoxideerd geleverd)
  • Wanden van 2 mm dik, verstevigd door gelaste versterkingen voor grotere bakken
  • Versterkte hoeken
  • Afwateringsgaten voor evacuatie van water
  • Pootjes 15mm
  • Hoge vorstbestendigheid
  • Dubbel gevouwen randen 50 mm breed
  • Natuurlijk materiaal
  • Warme en neutrale uitstraling

Vragen en antwoorden

Er zijn nog geen vragen, wees de eerste om iets voor dit product te vragen.

Blijf op de hoogte bij een antwoord